NEWS

Avril Lavigne - new tattoo

6. dubna 2010 v 19:00 | AvLavigne
Avril a Deryck si společně nechali udělat nové tetování. Jak můžete vidět na obrázku, Avril si nechela natetovat notu a na levé ruce má Avril vytetované číslo 30. Mohla by to být třeba památka na Deryckovi narozeniny. Kdo ví...ale každopádně ty tetování jsou pěkný :)
lavignemusic.blog.cz

Nějaký žebříček...

6. dubna 2010 v 18:30 | AvLavigne
Na internetu se oběvil nějaký žebříček kde se umístila na krásném 2. místě Avril ze songem Complicated a Miley na taky pěkném 7. místě ze songem Party In The Usa. Typla bych že to bude žebříček nějakých nejlepších písniček :)
lavignemusic.blog.cz
1 - Michael Jackson - Dont stop till you get enough
2 - Avril Lavigne - Complicated
3 - Rihanna - Pon de Reply
4 - Christina Aguilera - Genie in a Bottle
5 - Justin Bieber - One Time
6 - Pixie Lott - Mama Do
7 - Miley Cyrus - Party in The USA
8 - Miley Cyrus - 7 Things
9 - Taylor Swift - You Belong With Me
10 - Taylor Swift - Love Story
11 - Jordin Sparls - Tatoo
12 - Jonas Brothers - Burning Up
13 - Joe Mcelderry - The Climb
14 - Usher - You Make Me Wanna
15 - Pixie Lott - Boys and Girls
16 - Chris Brown - Run It
17 - Esmee Denters - Outta Here
18 - Jonas Brothers - SOS
19 - Britney Spears - Sometimes
20 - Soulja Boy - Crank That

Nadace pro roztroušenou sklerózu

21. března 2010 v 18:47 | AvLavigne
Nadace proti roztroušené skleróze názvem ,,Orange You Happy To Erase MS" přichází i letos spolu s opětovnou Avrilinou propagací! Objevila se nová fotka (najdete zde). Letos budou k prodeji také nové produkty. K této značce se koná 7.května koncertní gala večer! Avril zaslala na svůj facebook či MySpace příspěvek:

Ahoj všichni,
Jsem tak šťastná, že vám můžu sdělit o charitě, že se podílím také, nyní se nazívá Nadace Nancy Davisové pro roztroušenou sklerózu. V loňském roce jsem se také zúčastnila, v tomto roce jsem nastoupila do představenstva. Roztroušená skleróza je zničující onemocnění které postihne především mladé ženy a chci pomoct, najít lék! Budu vystupovat na 17.výročí Race to Erase MS 7.května 2010. Podívejte se na jejich webové stránky, přispějte pokud můžete, přidejte se jako fanoušek na facebooku.
s láskou Avril
thx avril-only.com

Forbidden Rose

17. března 2010 v 14:49 | AvLavigne
lavignemusic.blog.cz
Určitě vás zajímá co je to Forbidden Rose. Oznamuji vám že je to název druhého parfému od Avril! Já už tu pro vás mám první fotku Avril jak drží ten parfén. Reklamná kampan je založená na gotické zahradě s černou růží. Teda nečekala jsem 2. parfém bude tak brzy. Když jsem viděla tu fotku Avril....tak upe wow! Moc ji to tam sluší :) Forbidden Rose bude určitě tak užasný jako Avrilin první parfém Black Star :)

lavignemusic.blog.cz

News and Alice in Wonderland

9. března 2010 v 16:59 | AvLavigne
Avril by údajně mohla být v Šanghaji při MEZINÁRODNÍM HUDEBNÍM FESTIVALU, který je plánovaný na 30.března! Podle článku je Avie jedním z 60 kandidátů, dvacet z nich bude vybráno pomocí on-line hlasování, které bude probíhat v nejbližší době. Alenka v říši divů začíná být dosti propagovaná nejen u nás. Šíří se to ze všech stran. Na t-zones stránce probíhá také soutěž. Jiank na různých stránkách se píže že bude nové turné Avril, už ať je alespoň to nové album na světě.

díky avril-only.com - něco jsem upravila
 
 

Reklama