Diary

!HIATUS!

22. dubna 2010 v 17:41 | Kelsie
Nechtěla jsem to udělat ale musím. V minulém článku jsem psala že mám s mou nejlepší kámoškou ještě jeden blog o Twilight (byl pozastaven). A ted jsme ho znovu daly do provozu a chceme se mu plně věnovat (teda aspon já). Tak proto musím pozastavit tento blog. Já vím...je založen jen krátce a já ho už opouštím ale když jsem na tom druhým blogu tak nemám čas na tenhle...a nebudu celej svůj čas trávit u kompu. Všem mojim SB se moc omlouvám.
Nevím co víc napsat. Prostě....dávám hiatus. Blog rušit nebudu kdybych se chtěla vrátit.
Kdybych se vrátila všem SB bych zase dala vědět.
Tak se mějte...a ještě jednou se omlouvám.

Jestli někoho zajíma kde by mě našel tak tady »»» SIMPLYTWILIGHT.BLOG.CZ

Mám nebo ne? :)

13. dubna 2010 v 16:03 | Kelsie
lavignemusic.blog.cz
Ahojky  Přemýšlela jsem že bych sem (jako na blog) přidala ještě herce z Twilight ságy. Já mám Twilight totiž upe moc ráda. Jsem fanynka od té doby co Twilight mania začala  Aji přemýšlím že znovu rozjedu muj starej blog kterej jsem měla s mojí nej kámoškou (byl o Twilight). Tak bych chtěla vědět jestli souhlasite s tim žem sem dam ostatni herce z Twilight ságy. Jinak ted už jdu...

Zítra jdu ke kadeřnici

8. dubna 2010 v 17:50 | AvLavigne
lavignemusic.blog.cz
Zase mi jde blbě net  Už mě to ště...ale tak jako něco jsem přidala  Zítra ze školy jdu ke kadeřnici....už se strašně moc těším  Už se upe nemužu dočkat  Chcu si nechat zastřihnout konečky pač je mám zničený...z toho jak si pořád rovnám vlasy. A potom si nechám udělat melír. Mám hnědý vlasy a do nich si chcu nechat udělat hodně černých a červených proužků a možná do spodních vlasů si nechám udělat modrej nebo zelenej proužek  Možná se vyfotím (jako že se vyfotim a dám to na facebook) a dám to sem. Ale jako doufám že tak budu vypadat dobře  Doufám že se mě neleknete  Sama jsem zvědavá jak to bude vypadat. A dneska už jdu...zase si jdu chvilu zahrát Counter Strike a pak asi půjdu chvilu ven

Jedu do kina :)

7. dubna 2010 v 17:48 | AvLavigne
lavignemusic.blog.cz
Ahojky! Ještě pořád se učím literaturu. Včera jsem říkala že ve čtvrtek píšem písemnku jen z občanky ale píšeme i z literatury  Občanka byla lehká tu jsem se naučila hned ale ta literatura...to je těžký. Je toho celkem dost  Jinak tu písemku ze zemplu jsem napsala asi na dvojku  Ted už vypnu komp a budu se více věnovat té literatuře...sice nechci ale musím. O pul osme jedu s mamkou do toho kina na Ženy v pokušení  Celkem se těším...doufám že to nebude nějaká blbost. Jestli jo tk mě to naštve  Ted ještě oběhnu SB a pak se jdu drtit.

Zítra píšem písemku ze zemplu...a další moje kecy :D

6. dubna 2010 v 19:21 | AvLavigne
lavignemusic.blog.cz
Čauky  Dneska jsem sem nepřišla dřív pač zítra píšeme písemku ze zemplu  Dneska jsem přijela ve tři dom a od půl čtvrté jsem se učila až do šesti. Stejně mám posit že si z toho nic nepamatuju  Jako doufám že tu písemku zítra napíšu dobře. Dneska jsem sem přidala všechno co jsem našla. Ale moc toho nebylo...někde jsem uložila jen pár fotek pač mi de špatně net  Zítra se budu muset učit do občanky, protože ve čtvrtek píšem písemku. Hned jak přijedu zítra ze školy tak se budu učit a pak půjdu na komp, prootože v osum hodin (večer ... nečekaně xD) jedu s mamkou do kina na Ženy v pokušení  Už se těším...podle reklam to vypadalo dobře tak doufám že to nebude nějaká blbost  A ted už jdu...chvilu si zahraju Counter Strike a pak asi pujdu do vany se okoupat skoukmou ordinaci a spát. Dneska jsme měli tělak a jsem upe moc utahaná, protože jsme šplhali a já to pořád zkoušela do kola pač jsem chtěla mít co nej čas protože v pátek jsou závody ve šplhu a já tam jdu  Vlastně je to v naší škole  Tak já už dneska jdu...čau

Zítra Velikonoce... :(

4. dubna 2010 v 22:10 | AvLavigne
lavignemusic.blog.cz
Jo...zítra jsou Velikonoce  Nevím jak vy ale já Velikonoce nesnášim. Ted ještě něco k blogu  Jak si můžete všimnout tak jsem se konečně rozhoupala abych udělala rozcestníky k Twilight sáze  A jsem ráda ... pač jsem to už dlouho odkládala. Ale zatím jsem udělala jen Twilight a New Moon. Eclipse a Breaking Dawn udělám až zítra  Teda...jestli ty posra*ý Velikonoce přežiju. Ja je fakt tak nenávidím...doufám že to mučení zítra brzo skončí  Budu doufat no... Ale stejně...mamce a tatkovi jsem narovinu řekla že nechcu aby k nam nekdo chodil. Ae tatka pořád že prostě sem někoho pustí  Nechapu no. Až ta mučírna skončí tak se půjdu učit a pak půjdu sem. Tak to zítra přežijte

Brácha má narozky

4. dubna 2010 v 14:40 | AvLavigne
lavignemusic.blog.cz
Čauky! Dneska jsem něco málo přidala...to co jsem našla no  Ale moc toho nebylo...jen něco o Miley  A ještě jste si mohli všimnout že na blogu přibyte Twilight sága....začala jsem dělat rozcestníky k Twilight  A ted k nadpisu...brácha měl narozky tak je dneska slavíme  Přijede děda,babička,sestřenky,strejda,další babička atd...však to znáte  Takže musím jít za něma... Doufám že se dneska ještě na komp dostanu. Jestli jo tak dodělám Twilight ságu a ještě se kouknu jestli nepřibylo něco z novinek. Tak zatím ahoj

Už jdu x)

2. dubna 2010 v 12:38 | AvLavigne
by lavignemusic.blog.cz

Tento článek má oznámit jen to že už jdu...pár článku jsem už přidala. Ted si jdu zahrát přes net Counter Strike. Nějak mě to začalo bavit xD Dneska sem ještě určitě přijdu. Ale nevím kdy.

Chtěla jsem si otevřít okno a....xD

1. dubna 2010 v 13:46 | AvLavigne
by lavignemusic.blog.cz
Čauky! Hey...dneska jsem si chtěla otevřít okno na ventilačku no a jak jsem ho otevřela tak jsem se rukou nějak nešikovně zahákla za kvítko a ono spadlo :D Hey ja jsem chytla upe zachvat smichu xD Ale jako lekla jsem se.... :) Ještě k tomu jsem se bála že jsem zbudila mamku pač spala po noční. Ale tk naštěstí jsem ju nezbudila no...Bála jsem se ji říct že jsem rozbila květináč xD Ale tak jako až jsem ji to řekla tam byla upe v pohodě...dokonce se trochu smala :D
A ted k blogu....když ted mame prazky tak sem asi dám Twilight ságu pač mám hodně času. Sice se mi moc nechcou dělat rubriky ale ja to zmaknu xD A ted asi už du...venku je hezky tak jdu chvilu ven :)

Dneska jsem jela s kamoškou nakupovat + od čtvrtka jsou prázky :)

30. března 2010 v 18:40 | AvLavigne
by lavignemusic.blog.cz
Čauky! Dneska jsem jela s kamoškou nakupovat do Přerova. Koupila jsem si upe hustý boty a dva upe dobrý pásky :) Byly jsme tam asi tři hodiny .... dřív nám nejel autobus xD Kamoška si koupila tričko, pásek a boty...taky upe pěkný :) Já jsem z toho chození upe utahaná....ale jako fakt xD Upe hodně jsme toho nachodily. Takže sem dneska nic nepřidám. Strašně se mi chce spát. Chvilu si pujdu zahrat Counter Strike přes net a pak asi pujdu spat.  A od čtvrtka jsou až do pondělí prázky...hurá xD Takže tady budu asi často. Na Velikonoční pondělí asi pojedeme pryč pač to pondělí nemám ráda....přece se nenecham mlatit xD Tak se zatím mějte...zítra příjdu :)

Nejde imagebam ... :( A ještě něco :)

22. března 2010 v 18:19 | AvLavigne
by lavignemusic.blog.cz
Achjo....nejde imagebam :( A to jsem chtěla uložit a zveřejnit několik fotek. Doufam ze to pujde zitra. Něco mě napadlo...jen tak jsem přemýšlela že sem přidám ještě Twilight ságu a The Sims. Ale jen mě to tam napdalo. Twilight ságu miluju a The Sims taky :) Tak to sem asi dám ale ještě bych chtěla znát váš názor.
Včera jsem udělala nový design. Tento dess je laděn do tmavých barev. Mě se líbí. V designu je animace :) Dám sem náhled a byla bych rada kdyby jste do komentu napsali názor na ten dess. Třeba jako jestli ho sem mám dát nebo ne. Budu moc ráda :) Tam kde je Avril tak tam se budou měnit obrázky.
by lavignemusic.blog.cz

Dneska na blog nějak nemam naladu :(

20. března 2010 v 19:23 | AvLavigne
No jo.... dneska na blog nejak nemam naladu...nevim proc. Proste se mi nechce nic pridavat xD Hey...ani nevim jestli tenhle blog ma cenu kdyz sem skoro nikdo nechodi....ale tk to je jedno. Ale zitra uz bych tu byt mela...Tak zatim ahoj :)

Dneska tady asi už nebudu :(

16. března 2010 v 17:00 | AvLavigne
lavignemusic.blog.cz
Jo...dneska už tu asi nebudu pač mi de strašně špatně net. A ja se tady nebudu nervovat že se mi nechcou načíst fotky atd. Včera jsem tady nebyla pač jsem s mamkou a brachou jela hned ze školy do města a pak k babičce...přijeli jsme až v šest hodin a ja se ještě musela učit ještě k tomu mi bylo blbě. Achjo...když mam čas tak zas nejde net to je fakt na ... raci se nebudu vyjadrovat :D Když mám čas tak asi skusím udělat novej design.

Viděla jsem Alenku v říší dívů!

7. března 2010 v 20:43 | AvLavigne
Čauky! S kámoškama jsem o pul pate jela do kina na Alenku v risi divu! No...v pet hodin to melo zacít. Ale bylo tam tolik lidí že to zacalo až skoro o pul seste. Nemohla jsem se dočkat. To je upe uzasny! Všem doporučuju se na to kouknout. To je proste upe super. Musim rict tatkovi at to stahne...kouknu se na to nekolikrat aji doma :) Hey...a dneska uz tady asi nebudu. Ted si du zahrát Mafiu a pak pujdu na telku a pak spat. Tak dobrou :)

Konečně máme prázdniny :)

5. března 2010 v 22:22 | AvLavigne
Ahojky. Jak se máte? Já se mám dobře... :) Dneska jsem toho přidala docela dost...taky jsem na kompu byla dlouho xD Ted tady asi budu bývat hodně pač máme příští týden jarní prázdniny. Máme je jako poslední...každej už prázky měl :) Ale příští rok je máme zase jako první :( Tak já už dneska jdu. Tak ahoj :)
 
 

Reklama