James Woods and Kristen Stewart talk about their new movie 'An American Girl'

28. března 2010 v 13:26 | AvLavigne |  NEWS-Kristen
Před několika když James Woods, režisér nového filmu 'An American Girl' mluvit o natáčení filmu s Kristen Stewart v hlavní roli. Doufá, že budou moct natáčet v místech Buffalo a to už před natáčením 'Breaking Dawn'. Doufají, že se dostanou příští rok na Academy Awards, který bude na konci roku. Woods nedávnou sdělil pár základních faktů o filmu:

"Je to o mladé ženě, která je opravdu destruktivní. Zažívá opravdu kouzelné období po tom, co dokončí střední školu. Byla to jedna z nejlepších plavkyních a šampionka na škole. Teď je o rok později a ona žije v malém městě v Indianě a místo toho všechno pracuje v obchodě s potravinami a s alkoholovými nápoji a jednou večer má sex s mužem se který se byla večer napít. Od někoho obdrží nahrávku na telefonu a v tomto malém městě by byla její pověst zničena a ještě v opilém rozmaru se připojí k mariňákům, což je směšné. Kuriozitou bezesporu je to, že se po cestě začíná učit a tyto hodnoty nečekala. Jsou to hodnoty, jako když jste někde se svým bratrem, který se o vás postará. Vystřízlivý a jelikož je chytrá, dostane se do programu Linus, kde se ženy učí mluvit arabsky. Když se nacházíte v bojových situací, ženy nemají na to aby jen tak mluvily s vojáky, a tak musejí mluvit s manželkami vojáků, takže se tyto ženy učili mluvit arabsky, aby se po případě zeptali jestli je někde odstřelovač nebo zbraně v jejich domě. Tragédie se stane, až když se vrtí do města, které bylo zničeno a ona zjisti, že jsou i horší tragédie než ty v jejím životě. Je to jako 'Comming Home' a 'Best Years of our Lives', je to součást této trilogie. Je to fenomenální příběh a jí přinese Oscara."

Kristen Stewart v prosinci roku 2008 vyjádřila zájem o tento film:
"Právě teď se lidi hodně bojí mít co dočinění s válkou, protože poslední dva filmy o ní nebyli až zase tak úspěšné. Ale je tu film, který se snaží James Woods udělat, ale je to těžké, protože se lidé budou taky bát, i když to s válkou nemá nic společného. Nesmíme o tom mluvit. Nemá to zatím žádný názor. Je to o dívce, která se vrátí domů jako mariňák s dvojitou amputací. Jeto jeden z nejmocnějších příběhů které jsem v poslední době četla. Udělala bych cokoliv, abych to mohla dělat."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mimi Mimi | Web | 28. března 2010 v 13:41 | Reagovat

Ahoj,
mas nakycely poposuvany dezz..nechapem

2 Keira Aff Keira Aff | Web | 28. března 2010 v 21:19 | Reagovat

Krásný dess:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama